معرفی شرکت

شرکت کیش سل پارس در سال ۱۳۸۵ به عنوان یک شرکت سهامی خاص و با شماره ۶۲۱۰ در اداره کل ثبت شرکت‌های غیردولتی به ثبت رسیده است.

این شرکت با برند سامانتل، اولین اپراتور نسل جدید ارتباطات همراه (MVNO) در ۱۳۹۵ موفق به اخذ اولین پروانه نوع اول ارتباطات همراه (MVNO) با شماره ۱۰۰-۱۰۰-۱۱ و خدمات ثابت (SERVCO)، از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی ایران گردیده است. از زمان دریافت مجوز تا امروز سال‌های پرتلاشی را گذرانده است و همواره سعی کرده است، محصولات و خدمات نوآور مطابق با آخرین دستاوردهای روز دنیا ارائه دهد.

سامانتل ” اولین اپراتور نسل جدید ارتباطات همراه ” دارای رندترین شماره‌های کشور با پیش شماره دائمی ۰۹۹۹۹۹ و اعتباری ۰۹۹۹۹ است که ضمن ارائه خدمات ارتباطی پایه و ارزش افزوده بر بستر تلفن همراه، دسترسی به اینترنت پرسرعت 4G و 4.5G، ارائه خدمات اینترنت نسل چهارم ثابت (TD-LTE) و پشتیبانی 24×7 به تعریف خدمات نوینی می‌پردازد که هر نوع نیاز فردی و سازمانی مشتریان را تامین می‌کند.

در راستای دسترسی آسان مشتریان و خلق تجربه‌ای متفاوت، همکاری با رسانه‌های آنلاین ارائه فیلم، سریال، انیمیشن و کتاب‌های صوتی داشته است. همچنین هرگونه خدمات موردنیاز سازمان‌ها ازجمله، تلفن همراه سازمانی (MVPN)، شبکه امن اختصاصی (APN) و سیم‌کارت سازمانی را نیز ارائه می‌کند.

سهامداران

بانک سامان
پرداخت الکترونیک سامان کیش
هلدینگ سرآمد
پردازشگران سامان
اعتبار سنجی حافظ سامان ایرانیان

چشم انداز

تبدیل به اولین اپراتور دیجیتال کشور با بالاترین سطح خدمات و بهترین تجربه مشترکین.


ماموریت

سامانتل در پی ارزش افزایی پایدار در استفاده از ابزارهای هوشمند است تا با ارائه خدمات و محصولات مبتنی بر فناوری‌های روز دنیا و با اتکا بر توانمندی‌های داخلی و خارجی، رفاه، راحتی و هوشمندی بیشتری را برای مشتریان خود فراهم سازد.

ارزش‌ها

    سهامداران، مدیران و کارکنان سامانتل در انجام وظایف خود بر موارد زیر تاکید دارند:

  • امانت‌داری و حفظ اسرار مشتریان
  • مشتری مداری نوآوری در ارائه خدمات به مشتریان
  • رعایت حریم شخصی افراد اعم از کارکنان و مشتریان
  • احترام به ارزش‌های همه مخاطبان
  • ارتقاء سطح کیفی خدمات
  • رعایت استانداردهای ملی و بین المللی
  • خدمات هوشمند یکپارچه در سطح ملی و برون مرزی

سرویس‌ها و خدمات

سامانتل به عنوان یک اپراتور مجازی، مناسبترین گزینه‌ها را پیش روی متقاضیانی قرار میدهد که به سرویس‌های نوینی فراتر از یک تماس صوتی بر بستر ارتباطات سیار می‌اندیشند.

سرویس‌هایی که تاکنون در شبکه سامانتل راه اندازی شده و ارائه می‌شوند عبارت است از :

سیم‌کارت

سرویس خدمات ارزش افزوده

سرویس MVPN
با ایجاد شبکه‌های مجازی از کاربران سامانتل، برقراری ارتباط کاربران را در قالب تماس صوتی با استفاده از شماره‌های کوتاه و نرخ‌های ترجیحی امکانپذیر می‌سازد.
سرویس APN
قابلیت ایجاد کانال ارتباطی امن با امکان تعریف یک شبکه اختصاصی میان کارکنان، تجهیزات و سرور‌های سازمان با امکان دسترسی از همه نقاط کشور به این شبکه سازمانی بدون نیاز به اینترنت ارائه شده است.
خدمات Share Account
قابلیتی است که از طریق آن می‌توان اینترنت را بین چند سیم‌کارت به اشتراک گذاشت.
خدمات اینترنت ثابت
خدمات اینترنت پرسرعت بیسیم نسل (4.5) ثابت TD-LTE سامانتل، به‌عنوان یکی از جدیدترین نسل‌های اینترنت ثابت، بهترین انتخاب جهت تامین نیازمندی‌های اینترنت منازل، موسسات و سازمان‌ها است.
مودم
سامانتل علاوه بر ارائه خدمات موبایل، امکان ارائه خدمات ثابت به همراه مودم‌های خود به اشخاص، موسسات و سازمان‌ها را نیز دارد.
VOD و AOD
سامانتل در راستای دسترسی آسان مشتریان به فیلم و سریال، انیمیشن، کتاب‌های صوتی و پادکست اقدام به همکاری با رسانه‌های آنلاین منتخب کشور کرده که شامل آپرا، پلان، دیجیتون، اپلیکیشن نوار و محصولات صوتی سماوا است.
بیمه موبایل
با همکاری سامانتل و بیمه سامان در راستای پوشش‌دهی تلفن همراه کاربران راه‌‌اندازی شده است که از بهترین طرح‌های بیمه موبایل سامان یعنی طرح الماس است.
خدمات اینترنت ثابت
خدمات اینترنت پرسرعت بیسیم نسل (4.5) ثابت TD-LTE سامانتل، به‌عنوان یکی از جدیدترین نسلهای اینترنت ثابت، بهترین انتخاب جهت تامین نیازمندیهای اینترنت منازل، موسسات و سازمانها است.
مودم
سامانتل علاوه بر ارائه خدمات موبایل، امکان ارائه خدمات ثابت به همراه مودم‌های خود به اشخاص، موسسات و سازمان‌ها را نیز دارد.

خدمات پیامکی

سامانتل با ارائه سر‌شماره‌های خدماتی به اشخاص حقیقی و حقوقی پس از احراز هویت و بررسی جامعه مخاطبین و کاربری متناسب با خدمات ارائه شده و دریافت تعهدات و تضمین‌های لازم قادر به ارائه سرویس پیامک انبوه است.