اعتبار نارنجی بی نظیر!!!

سیم کارت اعتباری سامانتل، اولین سیمکارت اعتباری نسل جدید اپراتورهای موبایل (MVNO) با پیش شماره 09999 می باشد. سیم کارت اعتباری سامانتل فرصت بهره مندی از اعتبار یک شماره رند با پرداخت هزینه بسیارکمتر را برای شما فراهم می کند، با استفاده از این سیمکارت به دلیل اینکه هزینه مکالمه ی خود را از قبل پرداخت می کنید می توانید هزینه های مکالمه خود را مدیریت کنید. شما می توانید با مطالعه طرح و بسته های مختلف بسته ی متناسب با سبک زندگی خود را انتخاب و از مزایا آن لذت ببرید قیمت و تعرفه ی این سیم کارت ها طبق ضوابط سازمان تنظیم قررات خواهد بود و در زمان آغاز به کار متعاقبا اعلام خواهد شد.
تمامی سیمکارت های سامانتل بر پایه ی فناوری USIM و نسل چهارم به صورت سیم‌کارت‌های سه پانچ (نانو/میکرو/عادی) عرضه می شود که امکان استفاده در تمامی دستگاه‌های مخابراتی با هر اندازه سیم‌کارتی را فراهم می‌نماید.
در صورت تمایل می توانید هم اکنون به صفحه ی پیش ثبت نام مراجعه کرده و از فرصت انتخاب شماره های رند ویژه نمایشگاه الکامپ استفاده کنید و یا میهمان ویژه ما در نمایشگاه الکامپ در غرفه ی سامانتل در سالن 35 باشید و با مراجعه به همکاران ما از این فرصت طلایی بهره مند شوید.